Moda patriotyczna
Oferty pracy i zleceń Białystok:
Sklep.RMS.pl poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Referent ds marketingu / Osoba wprowadzająca dane do systemu informatycznego

Zakres obowiązków:
- opieka nad anglojęzyczną wersją sklepu internetowego
- wprowadzanie specyfikacji nowych produktów do internetowej bazy sklepu oraz Allegro,
- opracowanie, wdrożenie szablonu Allegro oraz opieka nad aukcjami,
- tworzenie i edycja stron internetowych www wykonanych w różnych  technologiach,

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu min B2
- chęć uczenia się,
- pozytywne nastawienie do życia,
- podchodzenie do pracy z zaangażowaniem i pasją,
- lojalność, cierpliwość, odpowiedzialność za swoje czyny,
- umiejętność rozwiązywania nieszablonowych problemów,
- zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy,
- mile widziana wiedza na temat sprzętu audio-video,
- mile widziana wiedza z zakresu elektroniki,
- umiejętność pisania tekstów (Copywriter),
- podstawowa wiedza na temat obsługi programów
  graficznych jak GIMP i Photoshop,
- status studenta/studentki,

Oferujemy:
- przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,
- możliwość rozwoju,
- umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po pół roku

Osoby które są zainteresowane pracą zapraszamy do przesłania CV (najlepiej ze zdjęciem) na adres
e-mail: praca@rafko.com
Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska.

link do postu
Komentarze do ogłoszenia:
•Wymagania w chuj. A jaka stawka? Biorąc pod uwagę, że nawet nie ma w ogłoszeniu, mniemam, że poniżej 3tyś ;D
Ogłoszenia Forum