Moda patriotyczna
 
zdjęcie
Do przygarnięcia słodkie szczeniaki:
- zostały jeszcze 4 urocze suczki. Czarne kundelki, które lgną do człowieka i są chętne do zabawy. Pieski jedzą już samodzielnie. Istnieje możliwość dowozu pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Cudowna Łatka z czarnym noskiem:
szuka domku. Troszkę nieśmiała na początku, najlepiej czułaby się w towarzystwie kociego towarzysza. Korzysta z kuwety i lubi się bawić. Jest super szybka :) Łatka jest zaszczepiona dwa razy i odrobaczona. wiek 3,5 miesiąca. tel. 518501771. Dowiozę do nowego odpowiedzialnego domku! kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce szczeniaka:
Suczka. Wczoraj ją znalazłam. Niestety nie mogę jej zatrzymać bo córka ma alergie. Suczka jest wesoła, lubi dzieci,jest przyjazna. Może ktoś może ją wziąć :-) Każdy dzień się liczy. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce 3 psiaki:
półtoramiesięczne. Dwa pieski (1 i 2 zdjęcie) i jedna suczka (3 zdjęcie). Pieski będą nieduże, mniej więcej do pół łydki. Zapraszam na priv. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Do oddania pieski:
pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Pies zabrany z Radys!:
8 letni Bobek sięga do kolana. Po skomplikowanej, ale udanej operacji łapy. Bardzo spokojny, lgnący do człowieka, domagający się pieszczot i głaskania. PILNIE, PILNIE, PILNIE SZUKA DOMU!!! Pies w chwili obecnej potrzebuje spokojnego, bezpiecznego DOMU! Wszystkie medyczne zabiegi są opłacone, pozostaje jedynie zmiana opatrunku co 5 dni. Ale tym możemy się same zająć nie odciążając ...
czytaj
zdjęcie
Duży, młody i przyjazny psiak szuka domu:
Wyrzucony, błąkający się i zmarznięty trafił pod nasz dach, jednak nie możemy go zatrzymać przez wzgląd na inne zwierzęta. Pomóżcie znaleźć mu ciepły i kochający dom. Psiak wydaje się być psem podwórkowym. Jeśli nikt się nie znajdzie, psiak niestety trafi do schroniska. kontakt tel: 535-611-811 pies: oddam:
czytaj
Oddam w dobre ręce kotkę,:
która ma 4 miesiące. Zadbana, zdrowa i odrobaczona. kot: oddam: czytaj
zdjęcie
Znalazłem szczeniaczka w kolonii księżyno. :
Piesek ma ok. 12-16 tygodni. Jest bardzo przyjazny oraz nie boi się ludzi. Szukam własciciela, możliwe że komuś uciekł. Piesek jest zadbany. Jeśli nie znajdzie się własciciel oddam pieska w dobre ręce. Ja nie mogę go dłużej trzymać z powodu obecności drugiego psa. Tel: 696010418 Pies: Oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam:
w dobre ręce 3 roczne koszatniczki (samczyki). Dodaję jedzenie i sianko. Mail: m.siegien4@gmail.com
czytaj
zdjęcie
Oddam:
krolika w dobre rece. Zostaw serduszko i sie odezwe do Ciebie
czytaj
zdjęcie
Oddam:
za darmo wózek używany może komus sie przyda trochę brudny bo kilka lat na strychu przeleżał tel. 600266796
czytaj
zdjęcie
Szukam domku dla tych dwóch kociaków:
Matka zostawiła je. Są wychowane przez dobrych ludzi. Karmione buteleczką w nocy i w dzień, leczone uczone czystości. Kochane. Szukają kontaktu z ludźmi. Nie drapią pięknie mruczą chętnie siedzą na kolanach. Są odrobaczone. Potrzebują tylko dobrego domu i kochających właścicieli. 604507746. kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dwie śliczne suczki szukają kochających domów:
i odpowiedzialnych właścicieli. Suczki od małego wychowywane w warunkach domowych, są odrobaczone i nauczone czystości. Same jedzą jedzenie z miseczki. Są przyjaźnie nastawione do innych zwierząt. Mama piesków jest labradorem, pieski będą do kolana. Więcej informacji pod nr telefonu 519153910 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam, mamy do oddania:
4 miesięczną suczke rasy amstaff, łącznie z rodowodem, bardzo zadbana i grzeczna, pies jest bardzo łagodny, jesli ktoś jest zainteresowany i chce znac szczegoly odezwij sie w komentarzu lub kontaktuj sie na mail: rogue432@gmail.com Pies: Oddam:
czytaj
zdjęcie
18-letni psi dziaduniek Pogo :
poszukuje domu na ostatnie miesiące, tygodnie, dni... Przebywa w białostockim schronisku od 2010 r. i ma jedno marzenie - mieć swój domek i swojego ludzia do kochania... Nie jest absorbujący, przeważnie śpi i spacerków wielu nie potrzebuje :) Bardzo proszę o udostępnianie - być może ktoś się w nim zakocha i spełni jego marzenie :) Zapraszam do schroniska przy ul. Dolistowskiej 2 i na ...
czytaj
zdjęcie
Dziś na ulicy 42 pułku piechoty :
znalazłam te (chyba) kotkę. Ma ok 5 miesięcy, charakterystycznie nadgryzione ucho i jest ogromnym pieszczochem. Brudna błąkała się wokół sklepu, wyglądała na niczyja. Poszukiwany dotychczasowy właściciel jeśli taki był lub nowy dom. kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Kotka do adopcji:
Alice to taki Koci Anioł. Młoda koteczka - nienachalna, dobroduszna, milutka. Patrzy w oczy i spokojnie siada, czekając, aż ją pogłaszczę. Kiedy wracam, czeka na mnie pod drzwiami i wita mruczeniem. Swoje dzieci odchowała i zaraz zaopiekowała się stadkiem sierot, które przyjechało. Czasem trochę porozrabia, no ale przecież jest kotem kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Kulka marznie w łapki :
( Jest bardzo ufna do ludzi,lubi się bawić i przytulać.Nazywa się Kulka poniewż ma dłuższą lub nastroszoną sierść i sprawia wrażenie takiego misia. Tel 512657332, mail: kchartline@wp.pl kot: oddam:
czytaj