Bar Mleczak
 
zdjęcie
Wczoraj 16.01 (wtorek) widziałam:
błąkającego się psa pod biedronką przy ulicy Ogrodniczki 2, próbowałam go złapać, ale się nie dało, więc zadzwoniłam po Straż Miejską mieli powiadomić schronisko. Dziś znów go tam widziałam, chowa się od strony podjazdów tirów.. może komuś się zgubił? Od pracowników sklepu wiem, że był widziany już w niedzielę pies:
czytaj
zdjęcie
Do przygarnięcia słodkie szczeniaki:
- zostały jeszcze 4 urocze suczki. Czarne kundelki, które lgną do człowieka i są chętne do zabawy. Pieski jedzą już samodzielnie. Istnieje możliwość dowozu pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono psa przy sklepie Okruszek:
na ul Cieplej, zostal przekazany do Schroniska :) pies:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce szczeniaka:
Suczka. Wczoraj ją znalazłam. Niestety nie mogę jej zatrzymać bo córka ma alergie. Suczka jest wesoła, lubi dzieci,jest przyjazna. Może ktoś może ją wziąć :-) Każdy dzień się liczy. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Łata uciekła z posesji na Bojarach:
dziś rano. Nie ma obroży. Może być wszędzie, bo jeździ autobusami. Proszę o kontakt gdyby ktoś ją widział 694114000 pies:
czytaj
zdjęcie
Pies:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce 3 psiaki:
półtoramiesięczne. Dwa pieski (1 i 2 zdjęcie) i jedna suczka (3 zdjęcie). Pieski będą nieduże, mniej więcej do pół łydki. Zapraszam na priv. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu właściciela:
tej o to suni. ( Owczarek niemiecki) Od rana jest na mojej posesji, przybłąkała się. Jest obecnie w miejscowości Brończany. Wszelkie informacje udzielę na priv. pies:
czytaj
Pies:
w weekend do schroniska został przywieziony taki piesek (samiec). Czeka na odbiór ul. Dolistowska 2.
czytaj
zdjęcie
Znaleziono psa, chyba suczka:
os Dojlidy, okolice sklepu Kraski, ul. Stawowa Bardzo wesola i przyjazna, zadbana. Info Kraska, ul.stawowa Pies:
czytaj
zdjęcie
Poszukuje swojego psa:
wczoraj podobno był w okolicach protas około godziny 20 jak by ktoś coś to proszę o kontakt 609674846 powinien mieć na szyji szarowaty pasek pies:
czytaj
zdjęcie
Do oddania pieski:
pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Pies zabrany z Radys!:
8 letni Bobek sięga do kolana. Po skomplikowanej, ale udanej operacji łapy. Bardzo spokojny, lgnący do człowieka, domagający się pieszczot i głaskania. PILNIE, PILNIE, PILNIE SZUKA DOMU!!! Pies w chwili obecnej potrzebuje spokojnego, bezpiecznego DOMU! Wszystkie medyczne zabiegi są opłacone, pozostaje jedynie zmiana opatrunku co 5 dni. Ale tym możemy się same zająć nie odciążając ...
czytaj
Dziś ok 14 w Klepaczach na ulicy Kolejowej:
biegał pies owczarek. Miał brązową obrożę. Cecha charakterystyczna- brak kawałka ogona. tel: 504359639 pies: czytaj
zdjęcie
Duży, młody i przyjazny psiak szuka domu:
Wyrzucony, błąkający się i zmarznięty trafił pod nasz dach, jednak nie możemy go zatrzymać przez wzgląd na inne zwierzęta. Pomóżcie znaleźć mu ciepły i kochający dom. Psiak wydaje się być psem podwórkowym. Jeśli nikt się nie znajdzie, psiak niestety trafi do schroniska. kontakt tel: 535-611-811 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono, pies:
okolo roku, oswojony. Tel. 660149149
czytaj
zdjęcie
Oddamy w dobre ręce:
małe „prawie” 100 % charty angielskie Whippety 8 suczek 1 pies. Matka rodowodowa. Ojciec mniej ale tez porządny pies:
czytaj
zdjęcie
Pies:
Witam w dniu wczorajszym Mój pies Maks owczarek niemiecki wybiegł z posesji szukaliśmy Go po całym osiedlu i obrzeza i nic
czytaj
zdjęcie
Znalazłem szczeniaczka w kolonii księżyno. :
Piesek ma ok. 12-16 tygodni. Jest bardzo przyjazny oraz nie boi się ludzi. Szukam własciciela, możliwe że komuś uciekł. Piesek jest zadbany. Jeśli nie znajdzie się własciciel oddam pieska w dobre ręce. Ja nie mogę go dłużej trzymać z powodu obecności drugiego psa. Tel: 696010418 Pies: Oddam:
czytaj
zdjęcie
Zaginą piesek kundelek wabi się Kulka:
(nie ma jej z nami 4 miesiące więc może być przyzwyczajona do innego imienia). Ktokolwiek zauważy albo widział proszę o kontakt priv albo pod numer telefonu 509392742. Proszę o udostępnienie. Dla znalazcy NAGRODA! pies:
czytaj